+90 262 648 68 00
EN
GRUP ŞİRKETLERİ

ÇAYIROVA
♦ 1978 yılında kurularak YÜCEL GRUBU bünyesine katılan ÇAYIROVA BORU, Gebze Osmangazi'de "100 bin" m2 açık ve "50 bin" m2 kapalı alanda yıllık "300 bin" ton üretim kapasitesi ile grubun 30 yılı aşkın çelik boru üretim tecrübesine sahiptir.
 
♦ 3/8”-12 3 / 4 'e kadar geniş üretim yelpazesi içinde siyah ve galvanizli su boruları, kazan boruları, doğal gaz boruları, iskele boruları, petrol boruları ve boru profilleri en son teknoloji uygulanarak tecrübeli ve eğitimli kadro ile üretilmektedir.
 
♦ Dünya standartlarında üretilen mamullerimizin büyük bölümü ihraç edilmektedir. Şirketimiz, Alman galvaniz boruları normu uygunluk belgesi "DVGW" Amerikan Petrol Boruları uygunluk belgesi "API" ve Türk Standartları uygunluk belgesi "TSE" ne sahiptir. Kalite sistemimiz dünyanın en saygın ve güvenilir denetim kuruluşlarından biri olan "TÜV" tarafından "ISO 9001" kalite güvence belgesi ile tescil edilmiştir. Müşteri ihtiyacı ve memnuniyetini esas alan şirketimiz kaliteden ödün vermeyen üretimi ve satış sonrası hizmetleri ile sayın müşterilerimizin emrindedir.
 
♦ 2000'li yıllara bizleri taşıyan ilkelerimiz, markamızı kalitemizin güvencesi yapmıştır. 
 
Haberler ve Duyurular
E-Bülten     
      Yeniliklerimizden haberdar olun

   
©YÜCEL BORU 2014 Tüm Hakları Saklıdır.